Refugio Marisol Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Refugio Marisol Villa Búzios bevindt zich binnen 20 minuten lopen van Marina Beach en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
Het vakantiehuis ligt in de wijk Geriba van Búzios, binnen 6 km van het Brigitte Bardot Standbeeld. De villa biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals Praia Rasa, op circa 10 minuten rijden.
De 15 m² Refugio Marisol Villa kijkt uit over de tuin.
De woning biedt zelfvoorzienende voorzieningen, zoals een complete keuken en een eethoek buiten voor het gemak van de gasten. De keuken heeft ook een koelkast en keukengerei. Salineira bushalte bevindt zich op 450 meter afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Refugio Marisol Villa?
Gasten van Refugio Marisol Villa kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoe ver is Umberto Modiano van Refugio Marisol Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Umberto Modiano en Refugio Marisol Villa. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in de villa?
De villa beschikt over een complete keuken met een koelkast en keukengerei. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Refugio Marisol Villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in Refugio Marisol Villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Refugio Marisol Villa?
Gasten die in Refugio Marisol Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Marina Beach en het Brigitte Bardot Standbeeld bereiken, die respectievelijk op ongeveer 1 km van de accommodatie en op 6 km afstand liggen.